U nás máte na výběr –

Bydlet v Novém kempu Roviště znamená mít na výběr. Bude Vám stačit základní vybavení chatek, dáte přednost vybavenějším bungalovům nebo si přivezete vlastní karavan?

Jak to v Novém kempu Roviště vypadá

Rezervovat pobyt
  • ubytovani-chatky

Ubytování v kempu —

 

Chatky

Základní vybavení chatek stačí k pohodové dovolené. Můžete bydlet v chatce pro 2 nebo 4 osoby, součástí jsou vždy lůžkoviny a povlečení, ve větších chatkách kuchyňský kout.

Bungalovy

Luxusnější ubytování v bungalovech je ideální pro náročnější klienty. Vlastní sociální zázemí, sprchový kout a vybavení včetně lůžkovin a povlečení ideálně využijete ve větších skupinách lidí.

Karavany

Pro ty, kteří jsou zvyklí na vlastní pohodlí, nabízíme 8 míst pro karavany nebo obytné vozy s veškerým komfortem. Připojte se k síti (přípojka vody, elektřiny i odpadu) a užívejte si dovolenou ve vlastním.

Stany

Tábořiště pro 20 velkých nebo malých stanů, nové sociální zařízení, sprchy i kuchyňka, centrální ohniště!

Doplňkové vybavení kempu

Kemp má zcela nové zázemí – pánské i dámské sprchy, pánské a dámské toalety, společnou kuchyňku s mikrovlnnou troubou, vařičem a nádobím.

 

Základní služby —

Parkování, občerstvení, dětské i sportovní hřiště, půjčovna vybavení, el. přípojky, sociální zázemí, sprchy, prodej základního vybavení jako zubní kartáčky, mýdlo apod. Možnost bydlení s domácím mazlíčkem.
Chcete se na něco zeptat?

Fotogalerie ze života kempu

Podívejte se, jak se u nás griluje, pálí čarodějnice nebo co vás čeká v naší kuchyni.